CBL - Corporate Basketball League
Anasayfa | CBL Hakkında | Referanslar | Basında CBL | Salonlar | İletişim | CBL Ankara
Türkiye Basketbol Federasyonu
 
HABERLER   |   FİKSTÜR   |   TAKIMLAR   |   OYUNCULAR   |   İSTATİSTİK   |   FOTOĞRAFLAR   |   VİDEOLAR   |   CBL 3X3   |   WCBL
 

CBL 3x3

CBL 3x3 2018 2.HAFTA
CBL 3x3 Tek Pota 2018'de grup maçları tamamlandı. SGS, Eczacıbaşı İntema Yaşam 1 ve DenizBank gruplarını lider tamamladılar.
Play-off'lar 17 Kasım Cumartesi günü oynanacak.
Puan durumu ve sonuçlar şöyle:  

2.Hafta Sonuçları (10 Kasım Cumartesi - Kasımpaşa Spor Salonu)

15:45 Brightstar Itelligence 5-7
15:45 SGS Eczacıbaşı İntema Yaşam 2 19-7
16:05 BKM Temassız Öde Reckitt Benckiser 8-14
16:05 Adient Eczacıbaşı İntema Yaşam 1 5-15
16:25 Brightstar Eczacıbaşı İntema Yaşam 2 8-6
16:25 Itelligence SGS 5-9
16:45 BKM Temassız Öde Eczacıbaşı İntema Yaşam 1 13-15
16:45 Reckitt Benckiser Adient 12-9
17:05 Brightstar SGS 7-12
17:05 Eczacıbaşı İntema Yaşam 2 Itelligence 6-4
17:25 BKM Temassız Öde Adient 8-7
17:25 Eczacıbaşı İntema Yaşam 1 Reckitt Benckiser 17-8

11 Kasım Pazar (Küçükyalı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi)

14:00 DenizBank Systemair HSK 22-9
14:00 Maersk 2 Maersk 1 9-11
14:30 DenizBank Maersk 2 17-15
14:30 Maersk 1 Systemair HSK 10-4
15:00 Maersk 1 DenizBank 7-21
15:00 Systemair HSK Maersk 2 7-9

 

Play-off Programı (17 Kasım 2018 Cumartesi - Kasımpaşa Spor Salonu)

14:30 Borusan Systemair HSK Play-off 1 Pota 1
14:30 Brightstar BKM Temassız Öde Play-off 2 Pota 2
14:50 DenizBank Arena Bilgisayar Play-off 3 Pota 1
14:50 Reckitt Benckiser Eczacıbaşı İntema Yaşam 2 Play-off 4 Pota 2
15:10 SGS Adient Play-off 5 Pota 1
15:10 Michael Page Maersk 2 Play-off 6 Pota 2
15:30 Eczacıbaşı İntema Yaşam 1 Itelligence Play-off 7 Pota 1
15:30 Maersk 1 Askaynak Play-off 8 Pota 2
15:50 Play-off 1 galibi Play-off 2 galibi ÇF1 Pota 1
15:50 Play-off 3 galibi Play-off 4 galibi ÇF2 Pota 2
16:10 Play-off 5 galibi Play-off 6 galibi ÇF3 Pota 1
16:10 Play-off 7 galibi Play-off 8 galibi ÇF4 Pota 2
16:30 ÇF1 galibi ÇF2 galibi YF1 Pota 1
16:50 ÇF3 galibi ÇF4 galibi YF2 Pota 1
17:10 YF1 mağlubu YF2 mağlubu Üçüncülük Pota 1
17:30 YF1 galibi YF2 galibi Final Pota 1

 

2.Haftanın Panoraması:

Haftanın Takımı: Eczacıbaşı İntema 1

Haftanın Oyuncusu: Umut Gül (Eczacıbaşı İntema 1)

Haftanın 3'ü: 

Ulaş Göde (DenizBank)

Umut Gül (Eczacıbaşı İntema 1)

Bilal Kılaz (SGS)

 

Sayı Krallığı:

İsim Takım Sayı
Umut Gül Eczacıbaşı İntema Yaşam 1 24
Ulaş Göde DenizBank 23
Hasancan Tokatlı Michael Page 22
Basri Şehirli Askaynak 22
Tunacan Mucuk Borusan 20

 

B Grubu O G M A Y P
SGS 3 3 0 40 19 6
Brightstar 3 1 2 20 25 4
Eczacıbaşı İntema Yaşam 2 3 1 2 19 31 4
Itelligence 3 1 2 16 20 4

 

C Grubu O G M A Y P
Eczacıbaşı İntema Yaşam 1  3 3 0 47 26 6
Reckitt Benckiser 3 2 1 34 34 5
BKM Temassız Öde 3 1 2 29 36 4
Adient 3 0 3 21 35 3

 

D Grubu O G M A Y P
DenizBank 3 3 0 60 31 6
Maersk 1 3 2 1 28 34 5
Maersk 2 3 1 2 33 35 4
Systemair HSK 3 0 3 20 41 3

 

A Grubu O G M A Y P
Borusan 3 3 0 51 26 6
Michael Page 3 2 1 38 34 5
Askaynak 3 1 2 37 40 4
Arena Bilgisayar 3 0 3 31 57 3

 

1.Hafta Sonuçları (4 Kasım Pazar - Kasımpaşa Spor Salonu)

14:40 Arena Bilgisayar Askaynak 12-19
14:40 Michael Page Borusan 9-14
15:20 Arena Bilgisayar Borusan 8-21
15:20 Askaynak Michael Page 9-12
16:00 Arena Bilgisayar Michael Page 11-17
16:00 Borusan Askaynak 16-9
 
 
2018 © Corporate Basketball League tasarım ve uygulama : CREALIVE